Hakkımızda

Firmamız, sektörde uzun yıllar faaliyet göstermiş alanında tecrübeli ve dinamik bir ekip ile anahtar teslim makinalar yapmaktadır.

Tecrübeli ekibimizle yaptığımız Ar-ge çalışmalarında her zaman müşteri ön planda tutulur. Firmamız tekliflerde ve sunumlarında son safhaya kadar rehberlik, yer seçimi, eleman eğitimi, hatların kurulumu ve operasyon asistanlığı gibi konularda müşterilerine danışmanlık ve verimli çözümler sunarak tecrübelerini paylaşmaktadır. RSC Makina satış sonrası hizmete önem vererek müşterilerine daima destek olmaktadır.

Kalite ve müşteri memnuniyetinde bizleri yukarı taşıyan, firmamıza güvenen değerli müşterilerimize teşekkürlerimizi sunarız.

Kalite Politikamız

  • Ürün ve servis kalitesini ön planda tutmak.
  • Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımlara yön vermek.
  • Sunduğumuz hizmet ve yönetim faaliyetlerimizde ulusal ve uluslararası standartlara uyum sağlamak.
  • Üretimde ve sahada kaliteyi ön planda tutmak.
image
image

Kurumsal

Firmamız, Sac işleme makineleri konusunda geliştirdiği hassas işlem teknikleri ile ürünlerini dünya standartlarına ulaştırmayı hedefleyen bir firma olarak sektörde yerini almıştır.

Bu sektörde, Sac Dilimleme Hattı, Boy Kesme Hattı, Açık Profil endüstriyel makinelerin imalatını yapmaktadır.

Kaliteli ürün, zamanında teslimat ve hızlı servis konularında müşteri memnuniyeti odaklı hizmeti ilke edinmiştir.  

Firmamız ürün yelpazesinde, güncel teknolojiyi takip edip, nitelikli kadrosuyla Makinelerini geliştirerek, müşterilerinin rekabet gücü ve imkanlarını arttırmayı hedef edinmiştir.

Üretmek isteyen müşterileri için, Makine hatlarının imalatını, montajını ve devreye alma gibi bütün aşamalarda hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Sürekli iyileştirme ve yenilikçiliği benimseyen karakteriyle; yüksek kalite ve uygun fiyat sloganıyla müşterilerine fark yaratma öncülüğünü sunmak ve gerek yurt içi gerek yurt dışı pazarda markasını sektörün lokomotifi haline getirmektir.

Misyonumuz

Sanayimizin gelişmesi, müşterilerimizin memnuniyeti ve ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanması için; mevcut kaynakları en iyi şekilde kullanarak ve israfları minimize ederek, sektörde fark yaratmak için çalışmaktır.